Jdi na obsah Jdi na menu

STIMAX CUP 2018 - CELKOVÉ VÝSLEDKY po 4. kolech

23. 9. 2018
   

účast v

 

účast ve

 

účast ve

   

jakémkoliv kole

 

třech kolech

 

všech  4. kolech

1) mladší dívky A - 6 až 8 let

 

27

 

14

 

11

2) mladší dívky A - 9 až 11 let

 

41

 

20

 

11

3) mladší chlapci A - 6 až 8 let

 

30

 

16

 

10

4) mladší chlapci A - 9 až 11 let

 

61

 

39

 

20

5) starší dívky

 

55

 

39

 

20

6) starší chlapci

 

57

 

34

 

15

celkem běh na 60 m

 

271

 

162

 

87

             

7) dorost dívky - 13 až 16 let

 

31

 

11

 

7

8) dorostenky + ženy

 

31

 

14

 

9

9) dorostenci - 13 - 16 let

 

34

 

22

 

10

10) dorost + muži

 

46

 

20

 

13

celkem běh na 100 m

 

142

 

67

 

39

             

celkem účastníků

 

413

 

229

 

126

 

běh na 60 m s překážkami

Absolutní vítěz v dané kategorii je dán součtem tří nejlepších časů ze tří kol.

 

1) mladší dívky A – 6 až 8 let – 14 závodnic se třemi časy

1. místo – Melinda Javorčáková, Vědomice – 56,35

2. místo – Kateřina Nováková, Hrobce – 59,24

3. místo – Vanessa Juračková, Trusovice – 60,76 

4. místo – Barbora Dziásková, Štětí – 72,11

5. místo – Ludmila Mertlová, Lhenice – 84,55

 

2) mladší dívky B – 9 až 11 let – 20 závodnic

1. místo – Beata Kučerová, Tuhaň – 43,79

2. místo – Vanesa Žežulková, Tuhaň – 48,29

3. místo – Denisa Hodková, Vědomice – 50,57

4. místo – Zuzana Šidláková, Vědomice – 53,58

5. místo – Petra Tušinská, Lhenice – 53,67

 

3) mladší chlapci A – 6 až 8 let – 16 závodníků

1. místo – Vojtěch Krchňavý, Vědomice – 65,84

2. místo – Daniel Hodek, Vědomice – 72,80

3. místo – Philip Strunz, Nepomyšl – 81,04

4. místo – Šimon Hanžl, Tuhaň – 81,27

5. místo – Martin Sazeček, Vědomice – 81,76


4) mladší chlapci – 9 až 11 let – 39 závodníků

1. místo – Martin Šulc, Seč – 42,87

2. místo – Michal Jindrák, Vědomice – 47,28

3. místo – Jan Marek, Vědomice – 49,23

4. místo – Adam Tomeček, Čelákovice – 55,18

5. místo – Matěj Wasserbauer, Cítoliby – 55,49


5) starší dívky – 11 až 15 let  – 40 závodnic

1. místo – Klára Hudcová, Křešice – 36,90

2. místo – Johanka Vaculíková, Tuhaň – 38,29

3. místo – Anna Hyšplerová, Křešice – 39,83

4. místo – Michala Rychtaříková, Tuhaň – 41,32

5. místo – Kateřina Malá, Hrobce – 42,55

 

6) starší chlapci – 11 až 15 let – 34 závodníků

1. místo – Petr Loukota, Lhenice – 34,62

2. místo – Radek Sibera, Křešice – 37,68

3. místo – Daniel Vrba, Cítoliby – 38,80

4. místo – Zdeněk Sazeček, Vědomice – 40,19

5. místo – Vojtěch Čecho, Štětí – 41,45

 

7) dorost dívky 13 až 16 let  – 11 závodnic se třemi časy

1. místo – Barbora Macková, Duchcov – 61,68

2. místo – Blanka Nagyová, Hrobce – 62,68

3. místo – Eliška Liptáková, Bochov – 65,23

4. místo – Tereza Krejčová, Bochov – 66,09

5. místo – Anna Holcrová, Černčice – 67,14

 

8) dorost dívky + ženy – od 17 let – 14 závodnic

1. místo – Nikola Holá, Obora – 56,47

2. místo – Tereza Opavová, Křešice – 56,57

3. místo – Radka Dvořáková, Tuhaň – 56,93

4. místo – Lenka Dvořáková, Tuhaň – 60,49

 5. místo – Anna Burešová, Telnice – 62,92

 

9) dorost chlapci – 13 až 16 let  – 22 závodníků

1. místo – Sebastian Kitner, Lhenice – 52,41

2. místo – Ondřej Kubů, Středokluky – 55,07

3. místo – Tomáš Beneš, Lhenice – 56,73

4. místo – Jiří Pták, Bochov – 56,90

5. místo – Jan Šlechta, Bochov – 58,08

 

10) dorost chlapci + muži – od 17 let  – 20 závodníků

1. místo – Jiří Morávek, Obora – 54,31

2. místo – Milan Šmejkal, Křešice – 56,04

3. místo – Lukáš Borl, Cítoliby – 56,69

4. místo – Vladimír Štastný, Tuhaň – 57,71

5. místo – Jan Řezníček, Obora – 58,10

 

CELKOVÉ VÝSLEDKY

 

ČLÁNEK

 

 

Děkujeme všem účastníkům letošního 5. ročníku STIMAX CUPu, vedoucím sportovních kolektivů, rozhodčím, technickým četám, pořadatelům, představitelům pořadatelských měst, Ústeckému kraji, partnerům a sponzorům jednotlivých soutěží i celého seriálu.