Jdi na obsah Jdi na menu

STIMAX CUP 2018 - 4. kolo - Krupka

6. 9. 2018

pozvánka

 

videoreportáž

 

VÝSLEDKY

běh na 60 m s překážkami – 183 závodnic a závodníků

1. mladší žáci – dívky od 6 do 8 let – 17 závodnic

2. mladší žáci – dívky od 9 do 11 let – 23 závodnic

3. mladší žáci – chlapci od 6 do 8 let – 20 závodníků

4. mladší žáci – chlapci od 9 do 11 let – 44 závodníků

5. starší žáci – dívky od 11 do 15 let – 40 závodnic

6. starší žáci – chlapci od 11 do 15 let – 39 závodníků

 

běh na 100 m s překážkami - 81 závodnic a závodníků

7. dorost dívky: 13 – 16 let – 13 závodnic

8. dorost dívky + ženy: od 17 let – 19 závodnic

9. dorost chlapci: 13 – 16 let – 25 závodníků

10. dorost chlapci + muži: od 17 let – 24 závodníků

 

běh na 60 m s překážkami

1) mladší dívky A – 6 až 8 let – 17 závodnic

1. místo – Melinda Javorčáková, Vědomice – 17,52

2. místo – Kateřina Nováková, Hrobce – 19,31

3. místo – Vanessa Juračková, Trusovice – 20,09 

4. místo – Barbora Dziásková, Štětí – 24,94

5. místo – Alexandra Matušová, Byšice – 24,55

 

2) mladší dívky B – 9 až 11 let – 23 závodnic

1. místo – Beata Kučerová, Tuhaň – 14,45

2. místo – Leontýna Macháčková, Byšice – 14,93

3. místo – Vanesa Žežulková, Tuhaň – 16,13

4. místo – Petra Tušinská, Lhenice – 16,84

5. místo – Dominika Javorská, Byšice – 17,05   

 

3) mladší chlapci A – 6 až 8 let – 20 závodníků

1. místo – Vojtěch Krchňavý, Vědomice – 20,90

2. místo – Daniel Hodek, Vědomice – 22,27

3. místo – Daniel Petrlík, Lhenice, 24,22

4. místo – Martin Sazaeček, Vědomice – 24,32

5. místo – Philip Strunz, Nepomyšl – 25,05

 

4) mladší chlapci – 9 až 11 let – 44 závodníků

1. místo – Martin Šulc, Seč – 13,72

2. místo – Michal Jindrák, Vědomice – 14,93

3. místo – Jan Marek, Vědomice – 15,77

4. místo – Matěj Wasserbauer, Cítoliby – 17,34

5. místo – Dominik Belej, Srbice – 17,72

 

5) starší dívky – 11 až 15 let  – 40 závodnic

1. místo – Klára Hudcová, Křešice – 11,90

2. místo – Johanka Vaculíková, Tuhaň – 12,32

3. místo – Anna Hyšplerová, Křešice – 12,97

4. místo – Daniela Vernerová – Cítoliby – 13,67

5. místo – Kateřina Malá, Hrobce – 14,38  

 

6) starší chlapci – 11 až 15 let – 41 závodníků

1. místo – Petr Loukota, Lhenice – 11,10

2. místo – Zdeněk Sazeček, Vědomice – 12,39

3. místo – Radek Sibera, Křešice – 12,44

4. místo – Daniel Vrba, Cítoliby – 13,11

5. místo – Štefan Lenč, Libouchec – 13,50

 

běh na 100 m s překážkami – výsledky

7) dorost dívky 13 až 16 let  – 13 závodnic

1. místo – Klára Fabiánková, Tuhaň – 19,04

2. místo – Kateřina Kubíková, Lhenice – 19,50

3. místo – Barbora Macková, Duchcov – 20,04

4. místo – Blanka Nagyová, Hrobce – 20,18

5. místo – Eliška Liptáková, Bochov – 21,17

 

8) dorost dívky + ženy – od 17 let – 19 závodnic

1. místo – Tereza Opavová, Křešice – 18,81

2. místo – Radka Dvořáková, Tuhaň – 19,18

3. místo – Lenka Dvořáková, Tuhaň – 19,92

4. místo – Anna Burešová, Telnice – 20,40

5. místo – Lucie Ajmová, Telnice – 20,71

 

9) dorost chlapci – 13 až 16 let  – 25 závodníků

1. místo – Sebastian Kitner, Lhenice – 17,08

2. místo – Ondřej Kubů, Středokluky – 18,39

3. místo – Dominik Svoboda, Nová Role – 18,41

4. místo – Jiří Pták, Bochov – 18,79

5. místo – Tomáš Beneš, Lhenice – 18,84

 

10) dorost chlapci + muži – od 17 let  – 24 závodníků

1. místo – Jiří Morávek, Obora – 17,91

2. místo – Milan Šmejkal, Křešice – 18,59

3. místo – Jan Řezníček, Obora – 19,03

4. místo – Lukáš Borl, Cítoliby – 19,17

5. místo – Pavel Novák, Hrobce – 19,29

 

CELKOVÉ VÝSLEDKY

 

ČLÁNEK