Jdi na obsah Jdi na menu

STIMAX CUP 2018 - 2. kolo - Lubenec - výsledky

20. 6. 2018

běh na 60 m s překážkami

1) mladší dívky A – 6 až 8 let – 14 závodnic

1. místo – Melinda Javorčáková, Vědomice – 19,25

2. místo – Vanessa Juračková, Trusovice – 20,71 

3. místo – Barbora Dziásková, Štětí – 26,10

4. místo – Alžběta Mertlová, Lhenice – 27,70

5. místo – Kateřina Piklová, Cítoliby – 29,44

 

2) mladší dívky B – 9 až 11 let – 20 závodnic

1. místo – Beata Kučerová, Tuhaň – 14,60

2. místo – Denisa Hodková, Vědomice – 16,51 

3. místo – Vanesa Žežulková, Tuhaň – 16,58

4. místo – Kateřina Kalfiřtová, Tuhaň – 16,98

5. místo – Kristýna Švecová, Žlutice – 17,05   

 

3) mladší chlapci A – 6 až 8 let – 17 závodníků

1. místo – Vojtěch Krchňavý, Vědomice – 21,91

2. místo – Viktor Vávra, Nepomyšl – 26,20

3. místo - Daniel Hodek, Vědomice – 27,51

4. místo – Philip Strunz, Nepomyšl – 27,56

5. místo – Šimon Hanžl, Tuhaň – 28,10

 

4) mladší chlapci – 9 až 11 let – 39 závodníků

1. místo – Martin Šulc, Seč – 14,52

2. místo – Michal Jindrák, Vědomice – 15,39

3. místo – Ondřej Klapka, Tuhaň – 16,81

4. místo - Jan Marek, Vědomice – 17,17

5. místo – Maxmilián Poborský, Tuhaň – 17,85

 

5) starší dívky – 11 až 15 let  – 39 závodnic

1. místo – Anna Hyšplerová, Křešice – 13,53

2. místo – Daniela Vernerová, Cítoliby – 13,81

3. místo – Michala Rychtaříková, Tuhaň – 13,89

4. místo – Kateřina Malá, Hrobce – 14,30

5. místo – Petra Šašková, Hrobce – 14,31

 

6) starší chlapci – 11 až 15 let – 32 závodníků

1. místo – Radek Sibera, Křešice – 12,57

2. místo – Daniel Vrba, Cítoliby – 12,60

3. místo – Lukáš Lajszner, Černčice – 13,77

4. místo – Vojtěch Čecho, Štětí – 13,93

5. místo – Štefan Lenč, Libouchec – 14,67

 

běh na 100 m s překážkami

7) dorost dívky 13 až 16 let  – 18 závodnic

1. místo – Monika Šmidová, Hostinné – 19,59

2. místo – Barbora Macková, Duchcov – 20,90

3. místo – Blanka Nagyová, Hrobce – 21,10

4. místo – Eliška Liptáková, Bochov – 21,67

5. místo – Markéta Poledníková, Slavětín – 21,70

 

8) dorost dívky + ženy – od 17 let – 19 závodnic

1. místo – Radka Dvořáková, Tuhaň – 18,77

2. místo – Tereza Opavová, Křešice – 18,81

3. místo – Barbora Škodová, Chválenice – 18,85

4. místo – Nikola Holá, Obora – 18,95

 5. místo – Lenka Dvořáková, Tuhaň – 20,17

 

9) dorost chlapci – 13 až 16 let  – 24 závodníků

1. místo – Ondřej Kubů, Středokluky – 18,23

2. místo – Jiří Pták, Bochov – 19,24

3. místo – Jan Šlechta, Bochov – 19,51

4. místo – Tomáš Beneš, Lhenice – 19,65

5. místo – Josef Vích, Duchcov – 19,75

 

10) dorost chlapci + muži – od 17 let – 35 závodníků

1. místo – Jiří Morávek, Obora – 18,26

2. místo – Jakub Šmída, Olešnice u RK – 18,27

3. místo – Lukáš Borl, Cítoliby – 18,62   

4. místo – Milan Šmejkal, Křešice – 18,87

5. místo – Milan Richter, Lhenice – 19,28

 

CELKOVÉ VÝSLEDKY

ČLÁNEK