Jdi na obsah Jdi na menu

STIMAX CUP 2017 - 1. kolo - Lhenice - VÝSLEDKY

7. 5. 2017

běh na 60 m s překážkami:

1) mladší dívky - 6 - 8 let ...... 15 závodnic

1. místo - Melinda Javorčáková - Vědomice - 29, 50

2. místo - Blanka Kociánová - Cítoliby - 29,58

3. místo - Adéla Pšegrocká - Cítoliby - 31,58 

2) mladší dívky - 9 - 11 let ...... 25 závodnic

1. místo - Lucie Křížová  - Stráž nad Nisou - 16,39

2. místo - Adéla Poláková - Lhenice - 17,72 

3. místo - Beata Kučerová - Tuhaň - 17,79 

3) mladší chlapci - 6 - 8 let ...... 28 závodníků

1. místo - Ondřej Klapka - Tuhaň - 20,99

2. místo - Kryštof Keř - Vědomice - 23,33

3. místo - Tadeáš Šmid - Mojžíř - 28,23

4) mladší chlapci - 9 - 11 let ...... 52 závodníků

1. místo - Jan Hudec - Křešice - 14,55

2. místo - Michal Jindrák - Vědomice - 15,67

3. místo - Václav Kopecký - Tuhaň - 16,10

5) starší dívky - 11 - 15 let ...... 48 závodnic

1. místo - Tina Antošová - Lhenice - 13,93

2. místo - Johanka Vaculíková - Tuhaň - 14,11

3. místo - Michala Rychtaříková - Tuhaň - 14,26

6) starší chlapci - 11 - 15 let ...... 52 závodníků

1. místo - Sebastian Kitner - Lhenice - 12,50

2. místo - Radek Sibera - Křešice - 12,80

3. místo - Petr Loukota - Lhenice - 12,98

 

běh na 100 m s překážkami

7) dorost dívky - 13 - 16 let ...... 20 závodnic

1. místo - Kateřina Kubíková - Lhenice - 18,45

2. místo - Anna Sas - Lhenice - 20,56

3. místo - Barbora Macková - Duchcov - 21,39

8) dorost dívky + ženy - 17 - 20 let ...... 11 závodnic

1. místo - Tereza Opavová - Křešice - 18,78

2. místo - Nikola Holá - Obora u Loun - 19,24

3. místo - Kristýna Krejčová - Božtěšice - 22,13

9) dorost chlapci - 13 - 16 let ...... 14 závodníků

1. místo - Marek Švajka - Šunava - 17,92

2. místo - Lukáš Borl - Cítoliby - 18,05

3. místo - Tomáš Radostný - Stráž nad Nisou - 18,80

10) dorost chlapci + muži - 17 - 20 let ...... 20 závodníků

1. místo - Milan Richter - Lhenice - 19,03

2. místo - Pavel Šubrt - Terezín - 20,09

3. místo - Jiří Loukota - Lhenice - 20,12

 

CELKOVÉ VÝSLEDKY