Jdi na obsah Jdi na menu

celkové výsledky

26. 9. 2015

celkové výsledky po 2. kolech

celkové výsledky po 3. kolech

 

jednotlivá kola:

  1. Lhenice – neděle 3. května 2015 - 204 závodnic a závodníků

  2. Žatec – sobota 6. června 2015 - 141 závodnic a závodníků

  3. Ústí nad Labem – neděle 21. června 2015 - 171 závodnic a závodníků

  4. Chomutov – neděle 6. září 2015 - 143 závodnic a závodník

  5. Krupka – sobota 26. září 2015 - 136 závodnic a závodníků

 

celková účast v běhu na 60 m + 100 m s překážkami                                                                                 

  1. mladší žáci – dívky – od 6 do 11 let – 39 závodnic                                   

  2. mladší žáci – chlapci – od 6 do 11 let – 79 závodníků                                       

  3. starší žáci – dívky – od 11 do 15 let – 59 závodnic                                   

  4. starší žáci – chlapci – od 11 do 15 let – 53 závodníků

  5. dorost dívky – 13 – 16 let – 18 závodnic

  6. dorost dívky + ženy – 17 – 20 let – 19 závodnic

  7. dorost chlapci – 13 – 16 let – 21 závodníků

  8. dorost chlapci + muži – 17 – 20 let – 29 závodníků

 

celkové výsledky:

1. kategorie - mladší žáci - dívky - od 6 do 11 let

1. místo - Hyšplerová Anna - SDH Křešice - součet 46,42

2. místo - Šmejkalová Aneta - SDH Křešice - 52,35

3. místo - Šidláková Eliška - SDH Vědomice - 55,45

 

2. kategorie - mladší žáci - chlapci - od 6 do 11 let

1. místo - Vlček Jan - SDH Lhenice - 47,79

2. místo - Hudec Jan - SDH Křešice - 48,66

3. místo - Sazeček Zdeněk - SDH Vědomice - 49,62

 

3. kategorie - starší žáci - dívky - od 11 do 15 let

1. místo - Opavová Tereza - SDH Křešice - 39,52 

2. místo - Hudcová Klára - SDH Křešice - 42,61 

3. místo - Petra Šrámková - SDH Křešice - 45,98

 

4. kategorie - starší žáci - chlapci - od 11 do 15 let

1. místo - Šmejkal Milan - SDH Křešice - 39,88 

2. místo - Chochol Filip - SDH Dolní Bukovsko - 41,91

3. místo - Borl Lukáš - SDH Cítoliby - 44,51

 

5. kategorie - dorostenky - od 13 do 16 let

1. místo - Landová Lada - SDH Dolní Bukovsko - 56,81

2. místo - Venčovská Barbora - SDH Dolní Bukovsko - 57,99

3. místo - Sas Anna - SDH Lhenice - 65,08

 

6. kategorie - dorostenky + ženy - od 17 do 20 let

1. místo - Holá Nikola - SDH Obora u Loun - 61,6 

2. místo - Fellerová Anežka - SDH Hostomice - 63,16

3. místo - Petráková Sylva - SDH Duchcov - 64,23

 

7. kategorie - dorostenci - od 13 do 16 let

1. místo - Richter Milan - SDH Lhenice - 55,60

2. místo - Dudlíček Josef - SDH Dolní Bukovsko - 56,27

3. místo - Pém Štěpán - SDH Terezín - 60,40

 

8. kategorie - dorostenci + muži - od 17 do 20 let

1. místo - Vlček Tomáš - SDH Lhenice - 53,44 

2. místo - Morávek Jiří - SDH Obora u Loun - 56,46

3. místo - Beneš Michal - SDH Lhenice - 56,77

 

CELKOVÉ VÝSLEDKY VŠECH KATEGORIÍ