Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovství ČR Plzeň 2018 - dorost

4. 7. 2018

 

Dne 4. 7. 2018 bylo zahájeno MČR v kategorii dorost. Dnes na družstva čekal běh na 100 m s překážkami, testy a tréninky na útoky. Pro jednotlivce byl připraven běh na 100 m s překážkami a testy.

V kategorii dorostenky nás reprezentuje SDH Hrobce.

hrobce--2-.jpg

V kategorie družstva dorostenci SDH Duchcov.

duchcov--1-.jpg

V kategorii jednotlivci dorostenky ... mladší - Blanka Nagyová (SDH Klapý), střední - Klára Hudcová (SDH Křešice), starší - Tereza Opavová (SDH Křešice)

jednotlivci-dorostenky-4.png

V kategorii jednotlivci dorostenci ... mladší - Zdeněk Sazeček (SDH Vědomice), střední - Radek Sibera (SDH Křešice), starší - Oldřich Žítek (SDH Obrnice)

jednotlivci-dorostenci-3.png.jpg

 

článek

výsledky

 

družstva - dorostenky - Hrobce - celkem 14. místo (požární útok - 9. místo, štafeta - 14. místo, test - 1. místo, běh na 100 m s překážkami  - 15. místo)

družstva - dorostenci - Duchcov - celkem 15. místo (požární útok - 15. místo, štafeta - 13. místo, test - 10. místo, běh na 100 m s překážkami  - 15. místo)

jednotlivci - dorostenky - mladší - Blanka Nagyová (SDH Klapý) - celkem 13. místo ze 14 (běh na 100 m s překážkami  - 13. místo, dvojboj - 14. místo, test - 1. místo)

jednotlivci - dorostenky - střední - Klára Hudcová (SDH Křešice) - celkem 11. místo ze 14 (běh na 100 m s překážkami  - 12. místo, dvojboj - 7. místo, test - 1. místo)

jednotlivci - dorostenky - starší - Tereza Opavová (SDH Křešice) - celkem 4. místo ze 14 (běh na 100 m s překážkami  - 4. místo, dvojboj - 6. místo, test - 1. místo)

terezka-opavova.jpg

jednotlivci - dorostenci - mladší - Zdeněk Sazeček (SDH Vědomice)  - celkem 11. místo ze 14 (běh na 100 m s překážkami  - 9. místo, dvojboj - 11. místo, test - 1. místo)

jednotlivci - dorostenci - střední - Radek Sibera (SDH Křešice)  - celkem 14. místo ze 14 (běh na 100 m s překážkami  - 12. místo, dvojboj - 13. místo, test - 1. místo)

jednotlivci - dorostenci - starší - Oldřich Žítek (SDH Obrnice)  - celkem 6. místo ze 14 (běh na 100 m s překážkami  - 5. místo, dvojboj - 9. místo, test - 1. místo)