Jdi na obsah Jdi na menu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Helena Benešová - Stimax Up - celkové výsledky 2018

7. 9. 2018 9:46

Dobrý den, nikde nevidím aktuální celkové výsledky ze Stimax Up. Děkuji za odpověď. Dne 7.9.2018

Vanda Mirovská - Prihlášky

1. 5. 2018 14:28

Dobrý den, velmi se omlouvám, je možné dohlásit cca 8 dětí na STIMAX CUP 5.5. 2018 ve Lhenicích. Omlouvám se kolega, je na dovolené a má u sebe registrace dětí, tudíž budu mít až večer k dispozici jejich údaje. Velmi děkuji za vstřícnost.

Petr Klouček - Znovuobnovení jednotky na Klínech

29. 10. 2017 12:34

Dobrý den,
jmenuji se Petr Klouček, bydlím v obci Klíny (okres Most). Události posledních dní-požár u sousedů a dnešní kalamita se stromy mě vedou k letitému nápadu, obnovit místní jednotku SDH. V minulosti jsem byl členem, ale byt to pouze "Sbor pamětníků" a tak vlastně zanikla. Co mohu nabídnout? Mám 2,5 roku praxe u profesionální jednotky Chemopetrol (dnes Unipetrol) . Absolvoval jsem nástupní školení a mám Certifikát k samostatnému zdolávání požárů. Bydlím a pracuji trvale v obci Klíny a jako malý zemědělec tuto obec skoro neopouštím. Hasičská stanice je cca 100 od mého domu. Myslím si, že bych byl schopen dát dohromady malou jednotku pro drobné technické zásahy a také pro pomoc zdolávání požárů v okolí. Také bych rád udělal družstvo dětí pro požární sport, zapojili bychom zde dva vnuky a další děti z okolí.
Jsem schopen administrativně provést úpravu pobočného spolku dle platné legislativy a vést potřebné evidence.
Kontakt na mojí osobu je 603 205 926 nebo petr.kloucek.atlas.cz.
Děkuji za odpověď
Petr Klouček, Klíny 19

Jiří Pleva - Fotky TFC Vroutek

24. 7. 2017 17:45

Dobrý den, v neděli jsem nafotil pár fotek ve Vroutku na TFC, když by měl někdo zájem tak zde je odkaz. https://www.flickr.com/photos/152248375@N06/sets/72157686559312136 Jiří Pleva Sdh Štrbice.

Míša - Krajské kolo

16. 6. 2014 9:16

chci se zeptat, budou vloženy i výsledky mužů a žen z krajského kola? Děkuji

viera nejedla - nové web stránky

19. 5. 2014 11:58

už podruhé oznamuji nové web stránky pro OSH Teplice:
www.oshteplice.cz

viera - změna webstránek pro rok 2014

23. 4. 2014 12:13

zdravím a prosím o zapsání změny okresních stránek, jelikož websnadno nám dubnem končí .
NOVÉ: www.oshteplice.cz
díky

petr - hasiči

1. 3. 2014 17:48

prosím poradtě kde jsou dobrovolní hasiči v okolí šumperka děkuji peta

Pavel Novák - 3 pokus družstva Jirkova v požárním útoku v Meziboří

15. 7. 2012 5:40

Dobrý den,
mohl bych vědět proč šlo družstvo z Jirkova třetí pokus? Prosím o vysvětlení důvodu a jakým stylem to bylo uděláno? Žádný protest nebyl od tohoto družstva podán.

Heeneová - Výsledky PO očima dětí

3. 7. 2012 9:08

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na výsledky krajského kola PO očima dětí. Stále ještě nejsou zveřejněny.
Děkuji Heeneová

Petr - nehoda

28. 3. 2012 4:10

Dobrý den, jmenuji se petr, kolem konce června 2011 jsem boural v předlicích u kostela kde jsem skončil mymo vozovku, jsem se jen chctěl zeptat jestly nemáte nějaké informace nebo fotky k této nehodě nic si z toho nepamatuji ani kdo mě objevil a zavolal pomoc
děkuji za odpověd pište na petrzeman1982@seznam.cz

Kopecká Jindřiška - Pozdraveni paní Marušce Šantorové

4. 11. 2007 17:53

Ahoj Maruško.posílám Ti pozdravení z Brna a přeju hodně krásných dní u sboru.Pokud jsi na PC-internetu najdeš mne na seznamu.cz slunecni.den
moc Tě pozdravuju Jindřiška

Pavel Doubrava, starosta - Poděkování

18. 9. 2007 16:58

Vážený pane starosto,
dovolte mi, abych Vám jménem SDH Vršovice co nejsrdečněji poděkoval za možnost zúčastnit se skvělého pobytu v Chorvatsku od 7.9. do 16.9. Dále pak oceňuji péči a pozornost kterou jste našim účastníkům denodenně věnoval včetně nevšední ochoty jejíž díky jsme se mohli podívat i na Plitvická jezera a přírodní park.
Rovněž tak oceňuji možnost diskutovat s Vámi odborné otázky z našeho oboru ve chvílích Vašeho vzácného volna.
Závěrem mi dovolte vyslovit přesvědčení, že v případě potřeby se na Vás budu moci buď písemně či osobně obrátit a navštívit Vás.
V dokonalé úctě
Zděnek Bezděkovský
velitel SDH Vršovice

zridfzkhhhhh - hffffffffffffffffffff

21. 6. 2007 18:21

hffffffffffffffffffffffffffffffffffkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfffffffffffffffffffftttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzhffffffffffffffffffffffffffffffffffkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfffffffffffffffffffftttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzhffffffffffffffffffffffffffffffffffkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfffffffffffffffffffftttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzhffffffffffffffffffffffffffffffffffkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfffffffffffffffffffftttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzhffffffffffffffffffffffffffffffffffkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfffffffffffffffffffftttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

fhsdfhdxfh - sd gertgwergwergwer wer e ewrgwerg werg

19. 3. 2007 20:00

sdth egwerg werg werg werg wergwergwergwer we eg gwerg werg we